• @navn
     
    Adventskranse
    Start: 28.11.18
    onsdag 19:00
    Vita Sørensen
    Karup J, Urtepotten
  • @navn
     
    Adventskranse og kalenderdekorationer
    Start: 27.11.18
    tirsdag 18:30
    Henriette Plougmann
    Viborg, Søhøjlandets Blomstergalleri
  • @navn
     
    Adventskranse og kalenderdekorationer
    Start: 29.11.18
    torsdag 18:30
    Henriette Plougmann
    Viborg, Søhøjlandets Blomstergalleri
  • @navn
     
    Afspænding i vand
    Start: 21.08.18
    tirsdag 15:30
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Afspænding i vand
    Start: 23.10.18
    tirsdag 15:30
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 19.09.18
    onsdag 12:00
    Marie Munk
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Aktieinvestering for begyndere
    Start: 09.10.18
    tirsdag 19:00
    Jørgen Immersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Akvarel
    Start: 12.09.18
    onsdag 13:00
    Ellen Marie Rodil
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Akvarel
    Start: 11.09.18
    tirsdag 13:00
    Ellen Marie Rodil
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Akvarel - 1 lørdag
    Start: 06.10.18
    lørdag 09:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Anti-inflammatorisk kost
    Start: 03.09.18
    mandag 17:00
    Anja Isabell Pedersen
    Viborg, Nordre Skole
  •  
     
    Anti-stress med MediYoga
    Start: 17.09.18
    mandag 17:15
    Kirsten Hindbo
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Arabisk - for begyndere og let øvede
    Start: 27.09.18
    torsdag 19:00
    Nanna Knarborg Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Babyrytmik
    Start: 06.09.18
    torsdag 10:30
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Babyrytmik
    Start: 25.10.18
    torsdag 10:30
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Beklædningssyning
    Start: 10.09.18
    mandag 19:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Beklædningssyning
    Start: 11.09.18
    tirsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Beklædningssyning
    Start: 12.09.18
    onsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Beklædningssyning
    Start: 13.09.18
    torsdag 09:00
    Inge Lise Dalgaard Olesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Beskæring
    Start: 22.09.18
    lørdag 10:00
    Erling Mikkelsen
    Karup J, Holbergsgade 26
  • @navn
     
    Betonstøbning
    Start: 18.09.18
    tirsdag 18:30
    Vita Sørensen
    Karup J, Urtepotten
  • @navn
     
    Bevæg dig - bevar dig
    Start: 04.09.18
    tirsdag 09:00
    Birthe Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig - bevar dig
    Start: 04.09.18
    tirsdag 10:30
    Birthe Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved
    Start: 03.09.18
    mandag 10:30
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved
    Start: 03.09.18
    mandag 09:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bevæg dig glad med Gotved
    Start: 07.09.18
    fredag 10:30
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Blomsterkursus - Dørpynt, gravpynt og kranse
    Start: 03.10.18
    onsdag 18:30
    Susanne Dyhr
    Thorsø, Blomsterværkstedet
  • @navn
     
    Blomsterkursus - Julebinderi
    Start: 20.11.18
    tirsdag 18:30
    Susanne Dyhr
    Thorsø, Blomsterværkstedet
  •  
     
    Boost din personlig stil og udstråling
    Start: 07.10.18
    søndag 10:00
    Janni Skjødt
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Bækkenbunds træning
    Start: 19.09.18
    onsdag 10:30
    Marie Munk
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Børneyoga - familieworkshop
    Start: 16.09.18
    søndag 10:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Børneyoga - familieworkshop
    Start: 23.09.18
    søndag 10:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Børneyoga - familieworkshop
    Start: 28.10.18
    søndag 10:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Børneyoga - familieworkshop
    Start: 04.11.18
    søndag 10:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 01.12.18
    lørdag 13:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 06.12.18
    torsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Chokoladekursus
    Start: 22.11.18
    torsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Cookies dekoreret med glasur
    Start: 03.07.18
    tirsdag 12:00
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Viborg Ungdomsskole
  • @navn
     
    Cookies dekoreret med glasur
    Start: 03.07.18
    tirsdag 14:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Viborg Ungdomsskole
  • @navn
     
    Cupcakes
    Start: 03.07.18
    tirsdag 09:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Viborg Ungdomsskole
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 11.09.18
    tirsdag 09:00
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 11.09.18
    tirsdag 10:45
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 11.09.18
    tirsdag 12:30
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 12.09.18
    onsdag 09:00
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 12.09.18
    onsdag 10:45
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Dansk Yoga 50+
    Start: 12.09.18
    onsdag 12:30
    Aase Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    De Fem Tibetanere - let øvede
    Start: 05.09.18
    onsdag 09:00
    Louise Marcussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Design af puder
    Start: 27.10.18
    lørdag 09:30
    Anne Mette Christensen
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Det lille tekstil-værksted
    Start: 10.09.18
    mandag 13:30
    Ketti Månsson Eriksen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Efterfødselstræning
    Start: 06.09.18
    torsdag 09:45
    Nicoline Toft Bro
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Efterfødselstræning
    Start: 25.10.18
    torsdag 09:45
    Maria Sommer Rasmussen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Efterårets krukker og dørkranse
    Start: 03.10.18
    onsdag 19:00
    Vita Sørensen
    Karup J, Urtepotten
  • @navn
     
    Energitræning for personer med KOL eller osteoporose (H)
    Start: 26.09.18
    onsdag 15:30
    Matilde Klitgaard
    Møldrup, Sundhedsattelitten Møldrup/Toftegården
  • @navn
     
    Engelsk begyndere 2
    Start: 19.09.18
    onsdag 11:00
    Leslie Nielsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk for begyndere og let øvede
    Start: 28.08.18
    tirsdag 09:30
    Else Wittendorff Uhrskov
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Engelsk for let øvede
    Start: 20.09.18
    torsdag 19:00
    Flemming Birger Kjær
    Bjerringbro, Bjerringbro Bibliotek
  • @navn
     
    Engelsk fortsættere 2
    Start: 19.09.18
    onsdag 13:00
    Leslie Nielsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk fortsættere 2
    Start: 18.09.18
    tirsdag 17:00
    Heidi Diane Gydesen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk mellemniveau 2
    Start: 19.09.18
    onsdag 15:30
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Engelsk mellemniveau 2
    Start: 11.09.18
    tirsdag 17:15
    John Christopher Luke
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Find og spis svampe
    Start: 23.08.18
    torsdag 17:00
    Jens Frydendal
    Viborg, Hald Ege Skole
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 01.12.18
    lørdag 09:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Flødeboller
    Start: 27.09.18
    torsdag 17:30
    Pernille Vestergaard Jensen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Fransk begyndere 1
    Start: 12.09.18
    onsdag 19:00
    Agnethe Givard Carstensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk fortsættere 1
    Start: 13.09.18
    torsdag 19:15
    Agnethe Givard Carstensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Fransk konversation
    Start: 19.09.18
    onsdag 18:00
    Dorota Antosiewicz Høy
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Fransk mellemniveau 1
    Start: 13.09.18
    torsdag 17:30
    Agnethe Givard Carstensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ Iyengar-yoga
    Start: 28.09.18
    fredag 15:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ Iyengar-yoga
    Start: 26.10.18
    fredag 15:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ Iyengar-yoga
    Start: 30.11.18
    fredag 15:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  •  
     
    Fredagsyoga - rekreativ Iyengar-yoga
    Start: 14.12.18
    fredag 15:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 15.12.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 29.09.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 27.10.18
    lørdag 09:00
    Steen Nicolai Dahl-Hansen
    Silkeborg, Lunden
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 24.11.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 01.09.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 11.11.18
    søndag 09:00
    Steen Nicolai Dahl-Hansen
    Silkeborg, Lunden
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 27.10.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 09.09.18
    søndag 09:00
    Steen Nicolai Dahl-Hansen
    Silkeborg, Lunden
  • @navn
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 25.08.18
    lørdag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Færdselsrelateret førstehjælp - til bil, mc og traktor
    Start: 08.07.18
    søndag 09:00
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Førstehjælp til baby
    Start: 01.11.18
    torsdag 09:30
    Dirch Lind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Få styr på dine billeder
    Start: 01.10.18
    mandag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Glaskursus
    Start: 27.10.18
    lørdag 09:30
    Anne Bredsgaard
    Viborg, Anne Bredsgaards Glasværksted
  • @navn
     
    Glutenfri kost
    Start: 04.09.18
    tirsdag 17:00
    Anja Isabell Pedersen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Google - Gmail, Drev, Docs og Fotos
    Start: 01.11.18
    torsdag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Gravpynt
    Start: 06.11.18
    tirsdag 19:00
    Vita Sørensen
    Karup J, Urtepotten
  • @navn
     
    Grøn og bæredygtig mad
    Start: 02.10.18
    tirsdag 17:30
    Lene Troelsen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Guitar for begyndere og let øvede
    Start: 19.09.18
    onsdag 19:15
    Ulrik Bach Andersen
    Kjellerup, Trekløverskolen Kjellerup
  • @navn
     
    Guitar for begyndere og let øvede
    Start: 19.09.18
    onsdag 17:15
    Ulrik Bach Andersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Haveplanlægning - Tegn din egen have
    Start: 03.10.18
    onsdag 18:30
    Birgitte Strunge
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Hækling
    Start: 02.07.18
    mandag 09:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for begyndere
    Start: 22.10.18
    mandag 19:00
    Karen Klarbæk
    Silkeborg, Butik Karen Klarbæk
  • @navn
     
    Hækling for begyndere og let øvede
    Start: 24.09.18
    mandag 18:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for øvede
    Start: 18.09.18
    tirsdag 09:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Hækling for øvede og let-øvede
    Start: 12.11.18
    mandag 19:00
    Karen Klarbæk
    Silkeborg, Butik Karen Klarbæk
  • @navn
     
    Indisk mad
    Start: 10.11.18
    lørdag 10:00
    Lene Troelsen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Introduktion til meditation og mindfulness
    Start: 25.09.18
    tirsdag 19:00
    Marianne Kaufmann
    Viborg, Reiki Healing Midtjylland
  • @navn
     
    iPad for begyndere
    Start: 18.09.18
    tirsdag 09:30
    Henrik Soelberg
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    iPad for let øvede
    Start: 18.09.18
    tirsdag 12:30
    Henrik Soelberg
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    iPhone for begyndere
    Start: 18.09.18
    tirsdag 16:00
    Peter Myrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk begyndere 1
    Start: 10.09.18
    mandag 16:30
    Dorthe Sejr Sartor
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Italiensk begyndere 1
    Start: 10.09.18
    mandag 19:00
    Dorthe Sejr Sartor
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Italiensk begyndere 3
    Start: 12.09.18
    onsdag 16:30
    Dorthe Sejr Sartor
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Italiensk konversation
    Start: 12.09.18
    onsdag 18:15
    Dorthe Sejr Sartor
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 27.08.18
    mandag 15:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 27.08.18
    mandag 16:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 28.08.18
    tirsdag 16:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 29.08.18
    onsdag 15:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga
    Start: 31.08.18
    fredag 09:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - stressforløb
    Start: 04.09.18
    tirsdag 15:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga - stressforløb
    Start: 30.10.18
    tirsdag 15:00
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga blid
    Start: 31.08.18
    fredag 10:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga blid
    Start: 29.08.18
    onsdag 10:30
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga blid
    Start: 29.08.18
    onsdag 12:15
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    Start: 29.08.18
    onsdag 16:45
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    Start: 29.08.18
    onsdag 18:30
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Iyengar Yoga for øvede
    Start: 27.08.18
    mandag 18:30
    Rie Skov
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Jagtkursus
    Start: 23.10.18
    tirsdag 19:00
    Henrik Rothmann
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    Start: 12.11.18
    mandag 19:00
    Knud-Erik Jensen
    Møldrup, Møldrup Skole
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    Start: 31.10.18
    onsdag 18:30
    Bo Hansen
    Bjerringbro, Bøgeskovskolen
  • @navn
     
    Jagt-tegn
    Start: 13.11.18
    tirsdag 19:00
    Tove Ditlevsen
    Thorsø, Tungelundskolen
  • @navn
     
    Jule-blomsterbinding
    Start: 14.11.18
    onsdag 18:30
    Jonna Jepsen
    Stoholm Jyll, Kornblomsten
  • @navn
     
    Jule-blomsterbinding
    Start: 13.11.18
    tirsdag 18:30
    Maria Toft Sørensen
    Stoholm Jyll, Kornblomsten
  • @navn
     
    Julebuketter og juledekorationer
    Start: 20.12.18
    torsdag 19:00
    Vita Sørensen
    Karup J, Urtepotten
  • @navn
     
    Juledekorationer og julebuketter m.v.
    Start: 13.12.18
    torsdag 18:30
    Henriette Plougmann
    Viborg, Søhøjlandets Blomstergalleri
  • @navn
     
    Juledekorationer og julebuketter m.v.
    Start: 11.12.18
    tirsdag 18:30
    Henriette Plougmann
    Viborg, Søhøjlandets Blomstergalleri
  • @navn
     
    Keramikkursus - frie opgaver
    Start: 22.09.18
    lørdag 09:30
    Else Salling Falck
    Tjele, Falck Keramik
  • @navn
     
    Keramikkursus - frie opgaver
    Start: 03.11.18
    lørdag 09:30
    Else Salling Falck
    Tjele, Falck Keramik
  • @navn
     
    Klaver
    Start: 17.09.18
    mandag 16:00
    Martin Nipgaard Hansen
    Kjellerup, Trekløverskolen Kjellerup
  • @navn
     
    Klaver
    Start: 18.09.18
    tirsdag 16:00
    Martin Nipgaard Hansen
    Hammel, Søndervangsskolen
  • @navn
     
    Knipling
    Start: 18.09.18
    tirsdag 09:30
    Karen Margrethe Vestergaard
    Silkeborg, Medborgerhuset
  • @navn
     
    Kropslig fødselsforberedelse og gravidbevægelse
    Start: 04.09.18
    tirsdag 19:15
    Marie Munk
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Kropslig fødselsforberedelse og gravidbevægelse
    Start: 23.10.18
    tirsdag 19:15
    Marie Munk
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Kursus i CD-ORD for forældre
    Start: 30.08.18
    torsdag 19:00
    Maria Burchardt Jørgensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Kursus i CD-ORD for forældre
    Start: 27.09.18
    torsdag 19:00
    Maria Burchardt Jørgensen
    Kjellerup, Trekløverskolen Kjellerup
  • @navn
     
    Lav din egen hjemmeside
    Start: 11.09.18
    tirsdag 19:00
    Peter Myrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Lidt sundere aftensmad og dessert
    Start: 28.10.18
    søndag 10:00
    Lene Troelsen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Lungetræning
    Start: 12.09.18
    onsdag 10:30
    Rikke Østergaard
    Karup J, Benefit Karup
  • @navn
     
    Lungetræning
    Start: 13.09.18
    torsdag 10:30
    Rikke Østergaard
    Karup J, Benefit Karup
  • @navn
     
    Lungetræning
    Start: 12.09.18
    onsdag 10:00
    Rikke Østergaard
    Stoholm Jyll, Benefit Stoholm
  • @navn
     
    Læder - weekendkursus
    Start: 10.11.18
    lørdag 09:30
    Stine Poulsen
    Hinnerup, Haldum-Hinnerup Skolen
  • @navn
     
    Læder workshop
    Start: 28.10.18
    søndag 09:00
    Stine Poulsen
    Hinnerup, Haldum-Hinnerup Skolen
  • @navn
     
    Lær at lave en fotobog
    Start: 07.11.18
    onsdag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Læsehest-kursus for børn 10 - 12 år
    Start: 02.07.18
    mandag 08:30
    Maria Burchardt Jørgensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mad og brugsting med (u)krudt i
    Start: 02.07.18
    mandag 09:30
    Pia Carstensen
    Karup J, Grønhøj Kro
  • @navn
     
    Madlavning for mænd
    Start: 04.09.18
    tirsdag 18:00
    Birthe Gade Olesen
    Bjerringbro, Mammen Forsamlingshus
  • @navn
     
    Maleri og farvelære
    Start: 29.09.18
    lørdag 10:00
    Susanne Ahrenkiel
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Maleri og farvelære - fortsættere
    Start: 03.11.18
    lørdag 10:00
    Susanne Ahrenkiel
    Viborg, Viborg Kunsthal
  •  
     
    Maleri og komposition
    Start: 12.09.18
    onsdag 09:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Meditation og indsigt
    Start: 18.09.18
    tirsdag 19:00
    Marianne Kaufmann
    Viborg, Reiki Healing Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    Start: 06.09.18
    torsdag 16:45
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    Start: 06.09.18
    torsdag 15:00
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    Start: 03.09.18
    mandag 12:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Mindful yoga
    Start: 17.09.18
    mandag 17:15
    Aase Dam Hellerup
    Løgstrup, Løgstrup Skole
  • @navn
     
    Mindfulness og selvudvikling for KOL-patienter og andre udfordrede
    Start: 25.09.18
    tirsdag 09:30
    Marianne Kaufmann
    Viborg, Reiki Healing Midtjylland
  • @navn
     
    Montering af strik
    Start: 24.11.18
    lørdag 14:00
    Vithard Villumsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Montering af strik
    Start: 17.11.18
    lørdag 14:00
    Vithard Villumsen
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Morgen-motion
    Start: 10.09.18
    mandag 09:00
    Vibeke Møller
    Skals, Skals Hallen
  • @navn
     
    Motion for kræftramte
    Start: 30.08.18
    torsdag 17:15
    Carina Guldbrand Jensen
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  • @navn
     
    Motion for mænd
    Start: 10.09.18
    mandag 16:30
    Torkil Stensig
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Motion for mænd
    Start: 05.09.18
    onsdag 16:30
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Motion for mænd - seniorer
    Start: 10.09.18
    mandag 14:30
    Torkil Stensig
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 21.08.18
    tirsdag 16:15
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 23.10.18
    tirsdag 16:15
    Bjarne Dalum
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Møbelpolstring
    Start: 13.10.18
    lørdag 09:00
    Marie Konradi
    Silkeborg, Balleskolen
  • @navn
     
    Osteoporose træning
    Start: 06.09.18
    torsdag 12:00
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pap snedkeri
    Start: 20.09.18
    torsdag 19:00
    Torben Ammitzbøll
    Viborg, Bruunshaab Gl. Papfabrik
  • @navn
     
    Patanjali Yoga
    Start: 20.09.18
    torsdag 08:45
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Patanjali Yoga
    Start: 20.09.18
    torsdag 16:30
    Anne-Mette Skovbjerg
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Patanjali Yoga for begyndere og let øvede
    Start: 18.09.18
    tirsdag 15:45
    Trine Guldager Sørensen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    Start: 19.09.18
    onsdag 17:45
    Magnus Brandstrup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates
    Start: 18.09.18
    tirsdag 09:00
    Lidia Odgaard Csizmadia
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Pilates i Kjellerup
    Start: 10.09.18
    mandag 17:00
    Lidia Odgaard Csizmadia
    Kjellerup, Trekløverskolen Kjellerup
  • @navn
     
    Pileflet
    Start: 03.11.18
    lørdag 09:00
    Anna Mortensen
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Porcelæns- og glasmaling
    Start: 05.09.18
    onsdag 09:00
    Bente Vig Laursen
    Karup J, Frederiks Dagcenter
  • @navn
     
    Prøvegang - Mindful yoga
    Start: 03.09.18
    mandag 17:15
    Aase Dam Hellerup
    Løgstrup, Løgstrup Skole
  • @navn
     
    Raku
    Start: 14.09.18
    fredag 16:00
    Birgitte Gøye Hansen
    Viborg, Birgitte Gøje
  • @navn
     
    Regneark, grundlæggende (Excel)
    Start: 26.11.18
    mandag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Rigtige mænd laver også mad
    Start: 04.10.18
    torsdag 17:30
    Lene Troelsen
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Russisk begyndere 1
    Start: 18.09.18
    tirsdag 19:00
    Ludmila Zinck Nielsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Ryg-, nakke- og skuldertræning
    Start: 05.09.18
    onsdag 18:30
    Christina Bendix Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Ryg, nakke, skulder træning
    Start: 13.09.18
    torsdag 19:00
    Nanna Trier Nørskov
    Ulstrup, Favrskov Sundhedscenter, Ulstrup
  • @navn
     
    Ryghold
    Start: 12.09.18
    onsdag 18:30
    Mette Madsen
    Ulstrup, Favrskov Sundhedscenter, Ulstrup
  • @navn
     
    Rytter-yoga
    Start: 13.09.18
    torsdag 19:00
    Maj-Britt Mikkelsen Carter
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Røg og kryddersalt i baghavekøkkenet
    Start: 04.07.18
    onsdag 09:30
    Anders Kiiehn Hansen
    Karup J, Grønhøj Kro
  • @navn
     
    Sandheden om sukker
    Start: 23.10.18
    tirsdag 13:00
    Annette Sams
    Karup J, Karup Forsamlingshus
  • @navn
     
    Senior zumba/Zumba Gold
    Start: 28.08.18
    tirsdag 10:05
    Tinna Friis-Hansen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Senior zumba/Zumba Gold
    Start: 28.08.18
    tirsdag 09:00
    Tinna Friis-Hansen
    Viborg, Trepas Aktivitetshal
  • @navn
     
    Skrot-engleaften med ost og rødvin
    Start: 04.12.18
    tirsdag 19:00
    Helle Bovbjerg
    Viborg, Helle Bovbjergs Værksted
  • @navn
     
    Slægtsforskning
    Start: 20.09.18
    torsdag 09:30
    Ragna Kolind
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Smartphone/Tablet - android
    Start: 12.09.18
    onsdag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Smartphone/Tablet - android
    Start: 05.11.18
    mandag 13:00
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Smykker - weekendkursus
    Start: 08.12.18
    lørdag 09:30
    Stine Poulsen
    Hinnerup, Haldum-Hinnerup Skolen
  • @navn
     
    Sommer akvarel
    Start: 25.06.18
    mandag 09:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Spansk begyndere 1
    Start: 20.09.18
    torsdag 17:00
    Flemming Birger Kjær
    Bjerringbro, Bjerringbro Bibliotek
  • @navn
     
    Spansk begyndere 1
    Start: 17.09.18
    mandag 18:15
    Maria de los Angeles Brix
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Spansk begyndere 2
    Start: 25.10.18
    torsdag 17:15
    Agnete Troensegaard
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Spansk begyndere 3
    Start: 25.10.18
    torsdag 19:00
    Agnete Troensegaard
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Spar og spis dig glad
    Start: 06.11.18
    tirsdag 17:30
    Lene Troelsen
    Skals, Kulturcenter Værestedet
  • @navn
     
    Stenhugning
    Start: 10.09.18
    mandag 12:30
    Johan W. Kallmayer
    Karup J, Frederiks Dagcenter
  • @navn
     
    Stenhugning
    Start: 10.09.18
    mandag 09:00
    Johan W. Kallmayer
    Karup J, Frederiks Dagcenter
  • @navn
     
    Strikkefestival på Frederiks Skole
    Start: 07.10.18
    søndag 09:00
    Margrethe Seiersen
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Strikkeworkshop
    Start: 25.09.18
    tirsdag 18:30
    Margrethe Seiersen
    Karup J, Frederiks Skole
  • @navn
     
    Strikkeworkshop
    Start: 13.11.18
    tirsdag 18:30
    Margrethe Seiersen
    Karup J, Frederiks Skole
  •  
     
    Så syng da
    Start: 17.09.18
    mandag 16:15
    Anna-Grethe Overgaard Mikkelsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tag patent på dit strik
    Start: 17.11.18
    lørdag 10:00
    Vithard Villumsen
    Hammel, Kulturhuset Inside
  • @navn
     
    Tag patent på dit strik
    Start: 24.11.18
    lørdag 10:00
    Vithard Villumsen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    TAPAS
    Start: 06.11.18
    tirsdag 17:00
    Annette Sejdenfaden
    Bjerringbro, Bøgeskovskolen
  • @navn
     
    TAPAS
    Start: 25.09.18
    tirsdag 17:00
    Annette Sejdenfaden
    Bjerringbro, Bøgeskovskolen
  • @navn
     
    TAPAS
    Start: 09.10.18
    tirsdag 17:00
    Annette Sejdenfaden
    Bjerringbro, Bøgeskovskolen
  •  
     
    Tegning og akvarel
    Start: 13.09.18
    torsdag 10:00
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Temauge om slægtsforskning
    Start: 12.11.18
    mandag 09:00
    Ragna Kolind
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Tunesisk hækling
    Start: 26.09.18
    onsdag 18:30
    Lone Friis Pedersen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tysk begyndere 1
    Start: 19.09.18
    onsdag 17:15
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Tysk mellemniveau 3
    Start: 17.09.18
    mandag 16:30
    Gurli Bech
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 20.08.18
    mandag 16:30
    Nanna Sørensen Høgh
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 20.08.18
    mandag 17:15
    Nanna Sørensen Høgh
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 22.10.18
    mandag 16:30
    Nanna Sørensen Høgh
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 22.10.18
    mandag 17:15
    Nanna Sørensen Høgh
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 22.10.18
    mandag 20:15
    Birgit Flensborg J. Ibsen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 20.08.18
    mandag 19:30
    Birgit Flensborg J. Ibsen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 22.10.18
    mandag 19:30
    Birgit Flensborg J. Ibsen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 20.08.18
    mandag 20:15
    Birgit Flensborg J. Ibsen
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 20.08.18
    mandag 18:00
    Helle Kvorning
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 20.08.18
    mandag 18:45
    Helle Kvorning
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 22.10.18
    mandag 18:00
    Helle Kvorning
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vandmotion for pluspiger
    Start: 22.10.18
    mandag 18:45
    Helle Kvorning
    Viborg, CKU Skive/Viborg
  • @navn
     
    Vedligehold din PC
    Start: 03.10.18
    onsdag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  •  
     
    Viborg Damekor
    Start: 10.09.18
    mandag 19:00
    Iben Barnwell
    Viborg, Nordre Skole
  • @navn
     
    Weekendkursus - Portrættegning og maleri
    Start: 26.10.18
    fredag 18:30
    Birte Mølgaard
    Viborg, Viborg Kunsthal
  • @navn
     
    Windows 10 - sådan gør du
    Start: 10.09.18
    mandag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Windows 10 - sådan gør du
    Start: 21.11.18
    onsdag 09:30
    Verner Hansen
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yin yoga for begyndere og let øvede
    Start: 03.09.18
    mandag 14:15
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yin yoga for begyndere og let øvede
    Start: 06.09.18
    torsdag 18:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 03.09.18
    mandag 17:30
    Trine Qvortrup Moltzen
    Karup J, Skelhøje Kultur- og Forsamlingshus
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 03.09.18
    mandag 19:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Karup J, Skelhøje Kultur- og Forsamlingshus
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 06.09.18
    torsdag 14:30
    Trine Qvortrup Moltzen
    Karup J, Skelhøje Kultur- og Forsamlingshus
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 13.09.18
    torsdag 16:30
    Mie Bech Jakobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 13.09.18
    torsdag 18:15
    Mie Bech Jakobsen
    Stoholm Jyll, Stoholm Fritids- og kulturcenter
  • @navn
     
    Yoga 60+
    Start: 06.09.18
    torsdag 12:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, LOF Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga Flow
    Start: 04.09.18
    tirsdag 18:00
    Louise Marcussen
    Tjele, Røddinghus
  • @navn
     
    Yoga for voksne og børn
    Start: 06.09.18
    torsdag 16:00
    Trine Qvortrup Moltzen
    Karup J, Skelhøje Kultur- og Forsamlingshus
  • @navn
     
    Yoga og afspænding
    Start: 04.10.18
    torsdag 10:30
    Gerda Blaabjerg Larsen
    Viborg, LOF-Midtjylland
  • @navn
     
    Yoga workshop
    Start: 29.09.18
    lørdag 10:00
    Lotus Ananda Holm
    Kjellerup, Trekløverskolen Kjellerup
  • @navn
     
    Yoga workshop
    Start: 27.10.18
    lørdag 10:00
    Lotus Ananda Holm
    Kjellerup, Trekløverskolen Kjellerup
  • @navn
     
    Yoga workshop
    Start: 24.11.18
    lørdag 10:00
    Lotus Ananda Holm
    Kjellerup, Trekløverskolen Kjellerup
  • @navn
     
    Yoga-dag
    Start: 11.08.18
    lørdag 10:00
    LOF Midtjylland
    Viborg, LOF Midtjylland
 

Er startet

  • @navn
     
    Senior-motion i Sundhedscentret
    mandag 16:30
    Birgit Flensborg J. Ibsen
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  •  
     
    Senior-motion i Sundhedscentret
    tirsdag 16:30
    Aase Dam Hellerup
    Viborg, Sundhedscenter Viborg
  •  
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    mandag 16:30
    Ole Krabbe
    Viborg, Blichergaarden
  •  
     
    Senior-motion på Blichergaarden
    onsdag 16:00
    Eva Erika Brogaard
    Viborg, Blichergaarden
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

Kalender